kocaeli panel çit firmaları

Panel çitler yaşam alanlarını dış dünyanın bütün olumsuzluklarından koruyan ve mülkiyetleri koruyan sistemler oluşturmaktadır. Özellikle alan belirlenmesinde kullanılan panel çitler değişik renkler ve özelliklerde üretilebilmektedir. Kaliteli demir ürünleri kullanarak ürünlerini müşterisine sunan panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal üretim ve montaj aşamalarında tam ve profesyonel bir işçilik sergilemektedir. Bu panel çitler ile uzun ömürlü bir koruma imkanı sunulurken aynı zamanda mekanlardaki estetik özellikleri de artırabilirsiniz. Modern yapıların vazgeçilmez aksesuarlarından olan panel çit sistemleri panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal tarafından ister standart özelliklerde istenildiği durumlarda da müşterinin belirlediği özelliklere göre tasarlanmaktadır. Panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal üretimi olan ürünlerin özellikleri şu şekilde olmaktadır.

  • Panel çitler; müstakil evlere, apartmanlara, sitelere, okullara fabrikalara, hastane ve hava alanlarına uygulanabilmektedir.
  • Panel çitler standart üretimleri ve kolay montaj özellikleri ile her alana uygulanabilir ve uygulandığı alan ile büyük bir uyum gösterir.
  • Panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal ürünlerinin profil kalınlıkları 3.5 mm ile 5 mm kalınlıkları arasında değişmektedir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik önlemleri de artış göstermektedir. Fakat profil kalınlığı ile panel çit fiyatı da doğru orantılı olarak artmaktadır.
  • Panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal ürünleri arasında Single Panel Çit, Canfor Single Panel Çit, Sedafor Single Panel Çit, Canfor Double Panel Çit, Sedafor Double Panel Çit, Double Panel Çitve Dekosedafor Panel Çit gibi değişik özellikler gösteren çitler bulunmaktadır.

Panel Çit Firmaları Yapılara Akıllı Çözümler İle Değer Katmaktadır

Panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal deneyimli ekipleri ve teknolojik makineleri sayesinde her isteğe cevap verebilmektedir. Hem bölgesinde hem de Türkiye’nin her şehrine ürün ve hizmet imkânı sunmaktadır. Panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal ürünlerinde galvaniz ve PVC kaplamalı çit sistemleri de üretilmektedir. Ayrıca çit sitemlerinde jiletli teller, dikenli teller, tel örgüler, panolu çelik hasırlar gibi değişik panel çit seçenekleri de bulunmaktadır. Panel çitlerin montajında beton veya boru direkler kullanılabilmektedir. Bu kullanım şartları çitle çevrilmek istenen alanın özelliklerine göre değişmektedir. Panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal imal ettiği her ürünün montajında da müşterilerine tam destek sağlamaktadır. Panel çit firmaları Kocaeli Aslan Metal ürünlerinde değişik renk ve ebatlarda birçok panel çit sistemi bulabilirsiniz.